Vítejte na webu rodiny Hawigerů

Pokud čtete tyto řádky, pak mohly nastat tyto případy:
  • sám máte příjmení Hawiger(ová)
  • znáte nějakého Hawigera(ovou)
  • byl vám web Hawigerů doporučen nebo se na něj někdo někde odkazuje (což nás těší)
  • ... prostě jen tak ...

V každém případě jsme rádi, že jste právě na našich webovských stránkách a doufáme, že najdete to, co potřebujete (nebo i to, co nepotřebujete).


Úvodní slovo

Píše se rok 2008 a rodina Hawigerů od prarodičů po ty nejmenší již pravidelně sedají k počítači a využívají Internet. Posílání mailů je již samozřejmostí, objevují se první pokusy s výměnou fotografií či videa, ti nejbližší chtějí volat.
Tak jsem se rozhodl zřídit doménu www.hawiger.cz s tím, že krz ni se pokusím co nejvíce uspokojit stále rostoucí potřebu členů rodiny. Po určitých pokusech jsem ukotvil u služeb Google. Na této stránce najdete podrobnější informace o všech používaných službách včetně odkazů na ně.

Tento web je právě jednou z takových služeb. Byl vytvořen s cílem informovat o dění v doméně www.hawiger.cz - tedy o aktivitách, událostech a novinkách nejen v rodině, ale i u ostatních příbuzných, známých, přátel, spolupracovníků .... atd., pokud o to projeví zájem. Zda se tento záměr daří, to ukáže čas (a samozřejmě obsah tohoto webu).
David Hawiger

Kontakt: david (zavinac) hawiger.cz